Lekárska kozmetika:

02/209 09 660
0902 324 111

lekárska kozmetika Senec - masáže tváre lekárska kozmetika Senec - lymfodrenáž tváre lekárska kozmetika Senec - depilácia lekárska kozmetika Senec - ošetrenie pleti ultrazvukom

IPL - LASER | Zákroky laserom Senec


• Odstránenie nežiaduceho ochlpenia
Laserová epilácia je v súčasnosti najprogresívnejšou metódou trvalej redukcie nežiaduceho ochlpenia. Chĺpky odstraňuje prostredníctvom fototermolýzy, a teda laserového lúča, ktorý vnikne do korienka chlpu a definitívne ho zničí. Z takto upraveného korienka už nový chlp nevyrastie.
IPL Laser pracuje na princípe selektívnej fototermolýze. Definíciu zákroku, najčastejšie otázky klientov, spôsob prevedenia, najvhodnejšie obdobie, efektivitu a mnoho ďalších užitočných informácií ohľadom uvedeného zákroku nájdete na našej domovskej webovej stránke.
lekárska kozmetika Senec - zákroky laserom ipl


• Fotorejuvenizácia (fotoomladzovanie)

Táto procedúra celkovo mení vzhľad tváre, a preto je medzi zákazníkmi veľmi obľúbená a patrí k najúspešnejším metódam v oblasti estetickej medicíny. Podporuje tvorbu kolagénu, vyhladzuje vrásky, celkove mení vzhľad pokožky. Vyrovnáva farbu pleti, pigmentové nerovnosti, redukuje rozšírenie cievky a zužuje póry.

• Odstraňovanie pigmentových škvŕn na tvári a rukách

lekárska kozmetika Senec - odstraňovanie škvŕn na pokožke

• Odstraňovanie rozšírených cievok na tvári

Odstraňovanie červených cievnych rozšírenín a rozšírených cievok na tvári.

• Liečba akné

Pre akékoľvek ďalšie informácie nás kontaktujte alebo navštívte našu domovskú stránku www.dermalas.sk.